Italmetal Sp. z o.o.

O firmie

Firma Italmetal Sp. z o.o. rozpoczęła działalność produkcyjną w 2004 roku, lokując swój zakład w Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST-PARK, podstrefa w Jelczu-Laskowicach.

Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy elementów z blach, taśm w zakresie wytłaczania, wykrawania oraz gięcia na prasach. Potencjał firmy Italmetal Sp. z o.o., jaki stanowią: nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel, sprawdzone technologie oraz wsparcie i doświadczenie grupy Girardini, umożliwia produkcję detali o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Spółka spełnia oczekiwania swoich Klientów oraz pomaga w realizacji ich projektów, oferując najnowsze technologie i bardzo wysoką jakość. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z zakładami oferującymi usługi spawania, malowania proszkowego i kataforycznego oraz cynkowania firma Italmetal Sp. z o.o. oferuje detale gotowe do montażu.

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości produkcji, zapewnienie efektywnej obsługi klienta - zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami - poprzez Zintegrowany System Zarządzania potwierdzony certyfikatami trzeciej strony IATF 16949, ISO 14001 i ISO 45001.

Zarząd firmy Italmetal Sp. z o.o.

Attilio Girardini Prezes Zarządu
Aleksandra Adaszewska Dyrektor Generalny Zakładu w Polsce

Dokumenty

Artykuły prasowe

Główny zakład Italmetal
Nowy zakład Italmetal

Certyfikaty